Yleiskatsaus
määrittely
H320QN01 V1

H320QN01 V1 Perustiedot
| paneeli Malli | H320QN01 V1 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| H320QN01 V1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | H320QN01 V.1 |
| Käyttölämpötila | -40 ~ 85 °C |
| Säilytyslämpötila | -55 ~ 110 °C |
H320QN01 V1 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 180 PPI |
| Kuvasuhde | 2:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.047×0.141 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.141×0.141 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 45.12×67.68 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 48.42×75.28 mm (H×V) |
| Outline Depth | 0.4 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
H320QN01 V1 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | AMVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| transmissiviteetti | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
H320QN01 V1 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Driver IC | COG Suggest S6D05A1 |
H320QN01 V1 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
